Žyma: Apskaita

Buhalterija

Kas yra buhalterinė apskaita ir kodėl ji svarbi?

Buhalterinė apskaita – tai kasdienis įmonės finansinių sandorių registravimas tvarkingose sąskaitose. Jis taip pat gali reikšti įvairius registravimo būdus, kuriuos gali naudoti įmonės. Buhalterinė apskaita yra svarbi jūsų apskaitos proceso dalis dėl kelių priežasčių. Kai nuolat atnaujinate sandorių įrašus, galite rengti tikslias finansines ataskaitas, padedančias įvertinti verslo rezultatus. Išsamūs įrašai taip pat pravers mokesčių audito atveju.

Apskaita

Penki pagrindiniai apskaitos principai

Apskaitos praktiką reglamentuoja griežti teisiniai pagrindai, tačiau vis dar yra daug „pilkųjų zonų”.
Žinodami apie jas ir išmanydami bendruosius apskaitos principus, galėsite padėti savo kolegoms finansų srityje. Tai taip pat padės suprasti ir valdyti daugybę teisinio darbo įmonėje sričių, kuriose teisiniai ir apskaitos principai liečia tą patį verslo klausimą, tačiau sprendžiami skirtingai

Finansai

Kas yra finansai? Jų istorija ir tipai

Finansai – tai pinigų ir investicijų valdymo, kūrimo ir tyrimo terminas. Tai apima kreditų ir skolų, vertybinių popierių ir investicijų naudojimą dabartiniams projektams finansuoti naudojant būsimus pajamų srautus. Dėl šio laiko aspekto finansai yra glaudžiai susiję su pinigų laiko verte, palūkanų normomis ir kitomis susijusiomis temomis.